Tellimus

Pakke saadetakse enamjaolt ainult Eestisiseselt, kuid erisoovil saadetakse ka Soome, Lätti ja Leetu. Kui on soovi saata pakk eelnimetatud riikidesse, võtke ühendust e-posti teel kkaubad@gmail.com

Meie tooteid käsitleb peamiselt Omniva. Ostukorvis peate valima endale sobiva pakiautomaadi, kust soovite pakki kätte saada. Kui toode ei mahu pakiautomaati, siis saadetakse Teie valitud pakiautomaadile kõige lähimasse postkontorisse.

Samal ajal ostetud erinevad tooted ei pruugi alati tulla sama pakiga, võivad tulla ka erinevates pakkides ning väikese erineva ajavahega. Kuigi seda juhtub harva, siis võimalus on olemas.

Kui tellitud kaup saabus katkisena, siis võtke koheselt ühendust meie klienditoega kirjutades kkaubad@gmail.com ning leiame lahenduse.

Kui on soov jälgida paki teekonda, siis kirjutage sellest meile kkaubad@gmail.com ning saadame teile paki jälgimisnumbri, millega saate paki teekonda jälgida omniva.ee vahendusel.

Toodete tarneaeg on hinnanguliselt 5-15 tööpäeva. Arvestada tuleb asjaoluga, et eriolukordades võib kauba tarne võtta tavapärasest natukene kauem aega.